Playmobil FunPark - dzień pełen zabawy

O czym marzy każde dziecko? O możliwości bawienia się nieustannie wszystkim co tylko wpadnie mu w ręce. I o to przed nami właśnie takie miejsce: Playmobil FunPark.

Ostatnio byłam zajęta bardziej przyziemnymi sprawami niż organizowanie naszych kolejnych wypadów weekendowych, dlatego też ten wyjazd musiał być na prawdę bajeczny ;). I biorąc za wskaźnik radości, uśmiech naszych dziewczyn po przekroczeniu progu tego parku zabaw, myślę, że taki właśnie był.W środku znajduje się wiele tematycznych placów zabaw. I tak odnajdziemy tu: Piracki statek wraz z tratwami do pływania :), gigantyczny domek na drzewie, park dinozaurów, farmę - gdzie można wydoić krowę, dziki zachód z możliwością znalezienia złota i innych skarbów, park dla aktywnych  z wielkim balonem do skakania oraz wiele innych atrakcji, przy których na pewno będziecie musieli chociaż na chwilę się zatrzymać :D.


 
W razie niepogody schować można się w HOB-Center, w którym można odkryć wszystkie kolekcje zabawek playmobil i oczywiście pobawić się wszystkim czym tylko ma się ochotę. W budynku tym znajdziemy również park linowy - dla nas okazał się zbyteczny z powodu ogromu zabawek w wymienionych w pierwszej części hali.
Oprócz możliwości bawienia się nie mogło zabraknąć sklepu playmobil ze wszystkimi możliwymi zestawami stworzonymi przez twórców.
Myślę, że nie muszę dłużej promować tego miejsca. Ilość zdjęć (a nie są na nich pokazane wszystkie wabiki :) mówi sama za siebie.

Organizując sobie pobyt tutaj trzeba pamiętać, że Bawaria kryje wiele niespodzianek. W samej Norymbergii odkryliśmy już przed Wami Zoo - opis <tutaj> . Nocleg można zarezerwować w niedalekiej odległości od Zirndorf, co pomoże troszkę Nam zaoszczędzić. Warto też zrobić to prędzej. Podaję link ze zniżką, który może Wam pomóc w poszukiwaniu hotelu, mi często pomaga:


Istotne wskazówki:
  • Weźmy ze sobą:
  1. kilka koszulek na zmianę
  2. strój kąpielowy
  3. klapeczki
  4. niewielki ręcznik
  • Bilet wstępu to 11 euro od osoby
  • Parking przy parku wynosi 5 euro/dzień